8. Nová éra

Čas šel dál, hřiště rostly, turnajů se hrálo víc a víc, práce a naštěstí i pracovních sil přibývalo. Postupně se do našeho týmu přidali další dva lidé – Vendulka Ž., kterou Přemek vznosně prohlásil za manažerku logistiky a Peca B., manažer výroby a miláček všech. A my s Přemkem a Michalem jsme přemýšleli, co dál.

V tuto chvíli už to asi víte, jelikož jsme v sobotu 28.9. v rámci Moravian Open a spolu s eventem “Šťastných 10 proDiscgolf.cz” spustili a pokřtili zbrusu nový eshop, na kterém už nenabízíme jen Innovu a Discmanii, ale taky Discraft, Kastaplast, Latitude 64, Dynamic Discs a Prodigy. Kromě toho je nový web taky mobilní, 10x rychlejší, hezčí, má hlídacího psa a je zkrátka radost s ním pracovat. Spousta funkcí jako je pokročilá filtrace, platba kartou, zasílání balíků přes DPD a Zásilkovnu, porovnávač ještě přibude, ale už teď je to, alespoň myslíme, velký krok kupředu.

Abyste ten náš krok trochu více prozkoumali, připravili jsme pro vás tuhle soutěž a obzvláště pak závěrečný úkol číslo 8. Doposud bylo vaším úkolem vyhledávat informace na Googlu či různých komunikačních kanálech naší značky, teď však budete hledat na jednom jediném místě, pro nás úplně nejdůležitějším ze všech. 


A jaký je teda ten úkol? Postup je jednoduchý:

  1. Na proDiscgolf.cz hledejte přesné odpovědi na předchozích 7 otázek. Budete se muset proklikat různými stránkami, schované můžou být úplně kdekoli. Snažili jsme se, aby to dávalo alespoň trochu smysl, ale nic neslibujeme. ?
  2. U každé z těchto odpovědí si napište stranou slovo, které následuje hned po ní. Například pokud byste hledali odpověď “hamburger” a našli na webu větu “Kryštof Novák si už nikdy nedá hamburger ve Finsku”, tak je pro vás důležité slovo “ve”. Takto nalezněte všech 7 slov. Pozor, slova se nemusí nacházet ve stejné větě ani na stejném řádku, na interpunkční znaménka tedy nehleďte.
  3. Ze sedmi různých nově nalezených slov následně sestavte smysluplnou větu. Slova není třeba nijak měnit ani upravovat, měly by dávat smysl v tom tvaru, v jakém jsou. Na velkých a malých písmenech nezáleží. Tuhle poskládanou větu pak napište co nejrychleji e-mailem na krystof@prodiscgolf.cz. Nejrychlejší vyhrává letenku a ubytování spolu s námi na tréninkovém kempu tuto zimu v Málaze!
  4. Pokud vám to bude trvat dlouho, nevěšte hlavu! Některé odpovědi jsme schovali okatě, jiné důkladněji. V určitých chvílích si dost možná budete rvát vlasy na hlavě, že jste se do toho vůbec pustili, ale nevzdávejte se! Všechno tam někde je…

Pár poznámek k řešení:

  • vše je schováno jen a pouze na webu www.prodiscgolf.cz, žádná odpověď se neskrývá ani na našem blogu,
  • vždy se jedná o psaný text, nic se neschovává v obrázcích,
  • abyste našli odpověď, nemusíte si nic kupovat,
  • snažte se vyzkoušet co možná nejvíce funkcí webu – od hlídacího psa, přes průvodce výběrem disku, registraci a přihlášení, různé stránky, produkty, atd. V porovnávači se nic neskrývá – zatím nefunguje,
  • je možné, že náhodou narazíte na odpověď, na kterou jste v rámci předchozích otázek vlastně vůbec nepřišli – to vůbec nevadí! Stačí správně vyplnit tento poslední úkol, dosavadní skóre nehraje žádnou roli.
 

Krystof